Finger Food Recipes

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.5 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma NetSummitApps
Parmaklarınızın yeteneğini konuşturmaya ve inanılmaz lezzetli yemekler hazırlamaya ne dersiniz?

Parmaklarınızın yeteneğini konuşturmaya ve inanılmaz lezzetli yemekler hazırlamaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise hemen indir butonuna basarak uygulamanın menüsünde bulunan birbirinden harika yemek tariflerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz bu mükemmel uygulama oldukça zengin bir menüye sahiptir. Dünyanın dört bir yanından bir çok kullanıcı tarafından çok sevilerek kullanılan bu müthiş uygulama sayesinde inanılmaz yemekler yapabilir ve bu konudaki yetenekleriniz ile hem ailenizi hem de konuklarınızı şaşırtabilirsiniz.

Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini siz kullanıcılarımız için bir araya getiren bu mükemmel uygulama ile et yemekleri, tavuk yemekleri, deniz mahsulleri yemekleri, sebze yemekleri gibi kategorilerdeki yemeklerin hem fırında hem de ocakta yapılabilen yüzlerce tarifini bulabileceksiniz. Bu tarifelerin hepsi birbirinden leziz ve mükemmel görünüme sahiptirler. Bu uygulamayı Android vei tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyerek profesyonel bir aşçı kadar iyi yemek yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Finger Food Recipes indir